Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení monitoru LG Ultra Gear 27GL850

Mám takový dotaz...dá se někde zjistit ideální nastavení monitoru LG Ultra Gear 27GL850? Někde jsem našel profil - sRGB
Brightness: 100
Contrast: 70
RGB: custom (50-50-50)
Jenže mě to udělat u sRGB nejde...mohu jen Brightness a to ostatní má tzv. zašedlé. Jde mi to udělat pouze u profilu Gamer1...a je to docela takové dost ostré, jasné...Máš nějaké zkušenosti s nastavením toho monitoru LG 850? Díky

sRGB je konkrétní "hotový" standard (tedy barevné podání) ... pokud chceš dělat na fotkách, tak to použij. Jinak si nastav, co chceš (ale to sRGB je prostě standard na webu, pro běžný tisk, atd.).

Já jsem si "přešlápl"...ale bohužel stále nemohu nastavit toto doporučení nastavení u sRGB:
Brightness: 100 = sem se dostanu, to mohu změnit
Contrast: 70 = sem ne, nezměním
RGB: custom (50-50-50) = sem rovněž ne, nezměním