Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcny usb port na front panely

ahojte,
kupil som si skrinu zalman z1 neo a na front panely mam tri porty na usb. jeden je 3,0 a dve su 2,0 ale jeden 2,0 mi nefunguje neviete poradit kde moze byt problem? ma mat kazdy z tych dvoch 2,0 portov samostatny kabel na dosku? lebo nasiel som len jeden

u toho USB2 je konektor který se strčí do desky nebo to má jednotlivé žíly které musíš nastrkat do desky (a může tam vzniknout chyba) ?

často ty konektory odcházejí
můžeš bednu reklamovat (pokud jsi to neukopl)
nebo si pořídit třeba toto
https://www.tsbohemia.cz/axagon-hue-s2bl-4x-usb3-0-charging-hub-1-2m-kabel_d257020.html
a nemusíš lovit na bedně ale na stole
v USB2 provedení sem to nedávno koupil za kilo (a přilepil k víku ntb)