Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena PC

Dobrý den, jakou to může mít cenu ? (Bez záruky)

CPU: Intel Core i7-6700K
MB: Asus Maximus IX Code (Wi-Fi)
RAM: HyperX Predator 1x8GB 3200Mhz 16CL
1# DISK: Samsung 970 Evo plus (250 gb)
2# DISK: Samsung 860 Evo (250 gb)
CHLADIČ: SilentiumPC Fera 3
CASE: Fractal Vector RS
ZDROJ: seasonic s12 550
HUB: Corsair iCUE Commander PRO Smart RGB
VĚTRÁKY: 2x Corsair LL140
VĚTRÁKY: 2x Fractal 140mm

Vnitřnosti koupím v novém okolo 8,5 litrů a nebudu tam mít rozsypaný ssd čaj. Tak to vidím 5litrů.
Skříň máš hezkou ale bude se blbě prodávat. Pokud si připočteš dle stavu 2-3tácy ke vnitřnostem bude to dle mě hodně blbě prodejný.
Volil bych prodej po komponentech.
Osobně bych sehnal grafiku a levnou skříň a tu dražší skříň prodával zvlášť.