Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje graficka karta, ani integrovaná

Zdra­vím, asi před 2 týd­ny jsem za­ko­pl o stol­ní PC. Po­čí­tač se vy­pl a pře­stal jet ob­raz po re­star­tu. Vy­n­dal jsem gra­fi­ku, na­po­jil mo­ni­tor na in­te­gro­va­nou a všech­no zas je­lo. Dnes jsem ale zku­sil zno­vu za­po­jit tu sa­mou gra­fi­ku, žád­ná změ­na ale po ode­brá­ní a pře­po­je­ní na in­te­gro­va­nou už ne­je­de ani ta.

Sta­lo se vám to už, co s tím dě­lat?

deska se rozjede s nějakým známým pípnutím, nebo nic?
dioda hdd na předním panelu bliká (pokud je)?
ve výpisu připojených mac adres na routeru se 30-60s po zapnutí objeví počítač?
procesor má na sobě obrovský 3/4 kg chladič, nebo radši ne?
všechny konektory od zdroje byly znovu zasunuty?
a hlavně pcie grafika byla vyndána a znovu zaražena a zajištěna?

baterku netřeba vyndávat, deska má jumper clr_cmos, vlevo vedle nápisu f_panel: http://www.gigabyte.cz/products/upload/products/2588/c843b746_5.png
zkratuje se bez napájení.

bez pípnutí, dioda není, k routeru jsem zapomněl heslo a nějak se mi to nechce znovu celé nastavovat:-(
procesor má klasický starý intel chladič, všechny konektory jsou na svém místě, grafika byla vyndána při zapojení monitoru přes integrovanou

počítač před pár dny začal zázračně jet poté, co jsem byl zkusit grafiku u kamaráda na jeho počítači.. tak nevím co se stalo, každopádně teď už jede, tak děkuju za pomoc:)