Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypálit DVD

Dobrý den, potřebuji vypálit na DVD policiejní záznam, na DVD to nejde vůbec a na flasku mi to napsalo, že není možný přepis.
Je to vcelku urgentní...dík.

Policajský záznam je tak dutý, prázdny, že neobsahuje relevantné dáta určené k prenosu na iné médiá.

Si zober pred seba na stôl valčekový kancelársky písací stroj zn. Consul, vyťažujúci záznam fízlov preklep na f;A4.