Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na cestovanie

Zdravím, pracujem v zahraničí a chodím aj domov, mám v pláne kúpiť notebook na prehliadanie, filmy, občas nejaká práca Excel
Medzi podmienky by som mal aby bol ľahký a aby mal podsvietenu klávesnicu zhruba do 700€
Mal som tento ale išiel mi strašne pomaly internet, neviem či len driver ale aktualizoval som ich tak som ho vrátil
Asus Zenbook 14 UM431DA-AM003T Silver

všechny dnešní notebooky (aspoň ty s normálním procesorem) jsou mnohonásobně rychlejší, než co vyžaduje připojení na internet.

problém musel být na straně příjmu: na počtu zdí mezi routerem a pelechem doma, na bloatware od výrobce který degeneruje výkon ntb, nebo zavirování uživatelem.