Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava 2021

Zdravím ve spolek

Můj počítač dosluhuje a už nezvládá autocad a csko.
Rozhodl jsem se proto pro upgrade.
Začal bych tím že bednu s mechanikou a SSD uvnitř bych si ponechal.
Jako procesor jsem vybral i5-10400F(10.gen-1200)
Zákl. kartu - GIGABYTE B460M DS3H
Paměť 2x8GB 2666 hyperx
Grafickou kartu budu mít od známého- gtx1050ti 4GB

Zajímalo by mě co byste doporučili za zdroj pro připadný budoucí upgrade grafiky a jestli Vám to takhle všechno dokupy dává smysl. Popř. jestli myslíte že by bylo vhodné koupit chladič pro procesor.

Změna předmětu, původně: PC SESTAVA 2021 (host)

S MMtankom mame trocha odlisny pohlad na 1050ti 4GB. Mne isla s i7 3770s na rozliseni 2560x1080, neviem na ake detaily, ale dalo sa na to pozeret, aj sa to dalo hrat(uplne v pohoede, ale iba moj pocit). Ale je to naozaj grafika na uplne spodnom rebricku grafickych karie na ake-take hranie. Viac ako 80€ by som za nu ja osobne nedal.

Jde o to, že výrobci si dělají ze zákazníkem co chtějí. Kdyby ty jejich předražené a nedostatkové karty přestali hromadně kupovat, myslím, že najednou by se situace na trhu "zázračně" změnila... Ale bohužel většina lidí jsou ovce, musí svoji vysněnou grafiku mít hned a podporují překupníky nebo zlodějské distributory. OK, to je každého věc, ale ať si pak nestěžujou...