Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova baterie do notebooku

Ahoj,

tak jsem dneska zjistila, ze po temer 7 letech uz mi asi zdechla baterie v notasu (z plne nabiteho do plne vybiteho stavu a opacne je schopna prejit za 6 minut). Vzhledem k tomu, ze notas byl jinak uz parkrat upgradovany (SSD, RAM) a porad slouzi dobre, si myslim, ze bych do nej klidne novou baterku koupit mohla. Na baterii ten notebook zase az tak casto nejezdi, vetsinou je pripojeny do elektriky, ale obcas se nejaka ta chvile provozu na baterku hodi.

Je to Lenovo Thinkpad Edge E440, baterie puvodni, model L11L6F01, na ni nasledujici cisla: 11,1 V / 5,6 Ah / 62 Wh / 5300 mAh

No a ted k te otazce - jakou koupit? nejake doporuceni pro vyber, overeny eshop apod.? Ktere parametry by mely byt stejne a ktere stejne byt nemusi? Koukala jsem, ze nabidka je docela rozmanita, nektere parametry se lisi, tak uplne nevim, po cem sahnout.

Diky predem :-)

Důležité je napětí, fyzické rozměry, zapojení konektoru (musí to prostě pasovat k tvému notesu). Osobně jsem přítelem repasu (výměna článků), ale v době koňůrové to bude problém. Kapacitu bych neřešil. Tady máš třeba za mrzký obolos nějaký repas s celkem líbivou kapacitou (shop ale neznám).

Jasně. Já bych do toho šel. Co jsem zahlédl, značková origoška stojí něco kolem čtyřech tisíc. To asi ne. Jak moc bazmek přenášíš? Vem to tak, že boulovatá baterka by mohla i nahradit nožičky notesu ;-). Já vím, blbá sranda... Ten 5k2 akec by ti asi vyhovoval nejvíc. Jen můj názor. Dobrou.

na ty jsem koukala, ale u tehle konkretne je napsane

nelze použít pro Lenovo G580, G585, Z580, Z585, G500, G505, G510, G700, G710, Y580, Z380, IdeaPad G580, IdeaPad G585, IdeaPad Z580, IdeaPad Z585, IdeaPad G500, IdeaPad G505, IdeaPad G510, IdeaPad G700, IdeaPad G710, IdeaPad Y580, IdeaPad Z380, Edge E440, E445, E540, E545

tak nevim :-|