Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trhá se zvuk

Dobrý den,
na notebooku (Acer Spin 3, Windows 10, 2 roky starý) se mi začal při přehrávání jakékoli hudby, filmu, videa (na disku i v internetovém prohlížeči) sekat zvuk. Obraz stále běží ovšem zvuk se cca každé 2 vteřiny sekne. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti, popř. radu jak lze tento problém vyřešit?
Děkuji..

Tak stáhnout anainstalovat správný ovladače zvuku nepomohly a ve správci zařízení není nic přetíženo, cpu, ram, nic, (během přehrávání videa, či jiných)
zkusím udělat tovární nastavení, tak snad.. ještě se ozvu po dokončení, zda-li to pomohlo, či ne
Ale díky za rady