Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypadávání wifi

Dobrý den,mám problém s wifi,ale přetrvá pouze na mém zařízení,ostatním doma vše funguje,wifi občas po nějakém čase padá a když vypnu a zapnu chvilku to píše bez internetu a pak se to připojí a tak furt dokola (např. po 10minutách jak kdy),při hraní chvíli hraju a hra se na cca 3 sekundy zastaví (sekne) a pak beží dál a dokola,na datech pc bežel v poho,zkoušel jsem přinstalovat ovladače,síťové karty ,ale nepomohlo dříve to šlo v poho.

Proč neprozradíš nějaké informace, aby se dalo poradit? Výrobce/typ routeru, typ notebooku nebo wifi karty, nastavení wifi, kolik je připojených zařízení, vzdálenost od wifi, jestli jsou v cestě překážky, ....

A hrát přes wifi není normální.