Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flashdisk pro boot windows 10

Ahoj vybírám nový flashdisk který bude určen pro boot windows 10.

Bude stačit flashdisk s usb 2.0 od výrobce Sandisk a to konkrétně Cruzer Force?

Jedná se mi hlavně o rozdíl usb 2.0 a usb 3.0 flashdisku - je tam pořadný časový rozdíl v instalaci windows 10?

Není normální v roce 2021 kupovat flashdisk USB 2.0 - ve slušném obchodě bys ho ani neměl sehnat. Jen u nějakého příštipkáře, který má staré skladové zásoby.

Windows se neinstalují každý den, takže flashka USB 2.0 by se dala přežít, ale je to hloupé šetření na nepravém místě. Kvůli několika korunám?

Jak často instaluješ Windows? To by mě zajímalo.

Já asi tak jednou za 5 let, při upgrade PC. Takže bych ušetřil za 5 let dejme tomu 15 minut času. A to se vyplatí!

Škoda, že už se neprodávají flešky USB 1.0, ty by mohly být ještě levnější...

Sú medzi našincami takí, ktorí preinštalovávájú OS z čerstvého ISO každý týždeň kvôli "sekaniu" "modrej", "nestabilite" tiež kvôli bezpečnosti. (Image bitovej zálohe systémováho oddielu nedôverujú, čo keby sa nabúral do šuflíka s bitovou zálohou náhodou nejaký americký, kapitaľistický hacker?).

Dopytca zrejme chodí s fleškou robiť profesionálneho inštalátora z povolania po firmách a domácnostiach v blízkom a širokom okolí.

Potom jedine fleška s USB3.