Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nové tiskárny

Dobrý den,
dosluhuje mi tiskárna Canon PRO 9000 MARK II a uvažuji o koupi nové. Pro tisk grafiky mi vyhovoval i větší počet inkoustů. Slevil bych z formátu A3 (větší formáty si mohu nechat vytisknout) a taky náplně lezou dost do peněz.
Uvažuji případně o koupi Canon Pixma G2420 s inkoustovými zásobníky.
Pokud s ní má někdo zkušenost, budu rád, když se o ní se mnou podělí. Taky uvítám návrh na jinou alternativu.
Děkuji a zdravím z Chrástu nad Sázavou.
iw
s.i.wild@seznam.cz
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Horná Mariková zdraví Chrástu.

Marginálne. Jedinou nevýhodou atramentu je jeho rozpíjanie finálnej tlači na flajstre v prípade, ak budeš pobehovať s architektonickými nákresmi po staveništi na ktorom bude hmla, sychravo, kouřmo, sem-tam ukápne blblej-moudrej déšť na nákres.

Sú síce vodostále atramenty, tuším Canon nimi disponuje, ale v 21.storočí ber radšej laser v prípade, ak nerobíš foto na kvalitnom, lesklom fotoflajstre v živých, prirodzených farbách.