Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kúpa nového notebooku

Dobrý deň, prišiel som pre rady pred kúpou nového notebooku, najzákladnejšie požiadavky sú: cena do 500€ a nenáročná práca vo Photoshope na doma (aby bežal bez problémov) + ako to je keby mi nestačila základná pamäť? Ďakujem :)

Na starom notebooku som využil pamäť HDD do približne 500 GB a aj to sa mi už nakopili blbosti, čiže o tú pamäť ako takú nejde, skôr mi ide o tie body, čo som už spomenul - cenovo nenáročný a na bežné použitie, čo sa týka toho Photoshopu tak ľahká práca ako tvorenie plagátov a obrázkov na sociálne siete, nič náročné, len aby to utiahol (pozerám sa po notebook s minimálnou RAM 8 gb)