Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Židle k PC do 3 600 Kč

Ahoj,
vybírám židli k počítači do maximální ceny 3 600 KČ.
Vím, není to nějaká velká částka, ale mně to stačí.
Mám pár vyhlídnutých a chci se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti, nebo která je asi tak "nejlepší" v této cenové kategorii?
Popřípadě nějaká jiná?

Český ESHOP
1) @Zidle_Markus
2) @Sracer

Zahraniční ESHOP
3) @BlitzWolf_BW-GC1
4) @BlitzWolf_BW-GC2
5) @BlitzWolf_BW-GC5
6) @BlitzWolf_BW-GC6

Děkuji.

Taky potrebuju, osobne mam s vyslovene hernima zidlema jen spatne zkusenosti, takze si chci koupit klasickou kancelarskou. No a segra taky zrovna, ze na nekoncici homeoffice potrebuje novou, takze vybrala tuhle:

https://www.ikea.com/cz/cs/p/flintan-nominell-kancelarska-zidle-s-podruckami-cerna-s29208194/

Uvidim az ji to dorazi, jaka bude, treba by mi to stacilo taky, hlavne to ma nizkou cenu. Nicmene z Ikea se mi docela libi k pocitaci tahle:

https://www.ikea.com/cz/cs/p/hattefjaell-kancelarska-zidle-s-podruckami-gunnared-seda-bila-s89252136/

No je to drazsi. Ten Markus tady taky vypada, ze by mohl byt kandidat. Jestli to koupis, dej vedet, jak se na tom sedi?

Já na té židli doma sedím už pár let. Dostal jsem ji, když si synovec pořídil jinou. Za tu dobu a mých 100 kg tyto poznatky - trochu vrže, ale metrák váhy rozvrže asi každou židlu. Jinak se na ní nic nerozbilo, područky stále pevný. Dají se namontovat i naopak, podle vkusu každýho soudruha. Síťovanej opěrák mi vyhovuje, netlačí a nepotí se záda. Jinak se nic neulomilo, nic nerozbilo. Je trochu houpací a já se ní houpu furt.
Jo, jedna drobnost - píst pomaličku vyjíždí nahoru. Večer dám židlu pod stůl a druhej den jsou područky zapřený zespod o desku stolu. Ale nic závažnýho.

Samozřejmě, že kovový kříž není stoprocentní jistota. Když ho výrobce udělá z 2mm profilovaného plechu, tak se nediv. Solidní výrobce dává záruku klidně i 5 let a více, takže když se vám židlě po dvou letech rozbily, šly by reklamovat. Ale asi ty vaše židle byly výhodná koupě...

V práci se likvidovalo hafo těch lepších ty kříže těžký jak prase drželi jak nový i písty,jediný co bylo v hajzlu potahy.Samozřejmě nebyli za litr,plast nikdy nevíš co vydrží a časem odchází,kříž kovovej když nevaří nějaký prase a není to osraný na materiálu nezničíš nikdy.