Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC

Zdravím, přemýšlím o prodeji svého pc, ale vůbec nevím kolik si za to říct. Počítač jsem si ani sám neskládal, takže mě neukamenujte :D
CPU AMD FX8320
GK Sapphire Radeon HD 7950 3GB
Základní deska Gigabyte GA-990FXA-UD3
RAM Corsair Vengeance Black DDR3 16GB
Pamět 1tb

Ještě za kolik by šel prodat monitor ASUS MX279 27"?

Předem dík moc za odpovědi.

Je to 8 let staré, za mě před smrtí... vážně nemůžeš počítat s 40 procent ceny nového.
Není to ani tak žádané jako treba intel 2600 zhruba z te doby. Procesorů je dost.
Za 5 bys mel byt rád.

Monitor dle szari a stavu 800 az litr pokud pocitam ze je stejne starý jak zbytek.