Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost paměti u acer aspire a315-23

Mám nový notebook acer aspire a315-23. Je na něm uvedé uložiště 119 GB, ale na starém Lenovo jsem měla úložiště kolem 800 GB s názvem "windows:C" kam se mi ukladaly filmy atd + další uložiště "LenovoD:" Na novém mám uložiště pouze "Acer:C" a žádné druhé úložiště nemužu nikde najít. Poradíte mi prosím někdo? Je blbost abych měla notas za stejnou cenu a bylo tam tak malé úložiště..

Je tam skutečně disk 128GB SSD M.2 PCIe NVMe. Takže buď vyměnit za větší a přeinstalovat nebo naklonovat OS, nebo snad?! možnost přidat HDD, jak je uvedeno u některých popisů, kterým se občas nedá věřit. Určitě máte k NTB manuál, tam by to mělo být.