Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neregistruje HDD cez SATA - USB redukciu

Ahojte, tento týždeň som sa rozhodol zo svojho starého HDD vytiahnuť dáta pomocou pripojenia do druhého notebooku cez SATA - USB redukciu, dnes som si bol po ten kábel, zapojil som ho, disk počujem a cítim, že pracuje, ale na notebooku ho nedokáže zobraziť, skúšal som aj cez zariadenia či správa diskov. Ďakujem za každú radu !

Řešení:

Přečti si tam ty diskuze -záložka Poradna dole.

-Mal by fungovat s kazdym 2,5'' diskom so sata pripojenim.
-Treba aby notebook mal zasuvku e-sata
-Bez eSATA konektoru určitě fungovat nebude
-esata konektor sluzi na prenos dát a usb je ako napajaci konektor

edit: zase byl host o vteřinu rychlejší.:-)