Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo IdeaPad 330 - vypnutie notebooku pri 40% nabitia..

Pekný večer prajem, chcela by som sa opýtať aký problém mohol nastať..mám notebook Lenovo ideapad 330 ,ssd+hdd, gaming processor, nvidia grx graphics. Nevyznam sa do toho tak sa vopred ospravedlnujem.
(Kupovaný primárne pre školu..jednoduché programy a podobne, primárne ms excel/word) pričom včera sa mi prvýkrát stalo že bol notebook na cca 50% nabitý a z ničoho nič sa vypol..pozerala som pri tom seriál na nete. Dnes som s nim fungovala normálne do večera..a teraz znovu to isté seriál...a notebook sa z ničoho nič pri 40% vypol. Mám ho cca rok.

Pokud mas power management dobre nastaveny,
tak to skutecne vypada na zavadu baterie.
Ruzni vyrobci poskytuji ruzne zaruky na baterie (6mesicu, 12m, 24m),
proto ti preju hodne stesti pri (ne)opravnene reklamaci.