Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde HDMI?

Zdravim ... mam tu tu PC komponenty koupene na alze ... PC se sesatvil zapojil HDMI sel do biosu vse bylo ok ... ulozil sem nastaveni a po restartu uz PC prez HDMI nenajelo pouzie DVI od te doby HDMI nejde proste no signal ... v biosu sem potom nastavil aby PC pracoval jen s integrovanou GPU protoze zanda PCI tam neni ... nainstaloval sem system prez DVI vsechny drivery , flasnulnovejsi bios celej bios dal default a nsatvil znova co bylo potreba ...a stale nic ... je divny ze kdyby to nahodou bylo nepodporovanejma komponentama jak to ze po prvnim pripojeni vse slo normalne ...? pripojil sem i speaker ale i kdyz je zapojene HDMI a no signal pipa narposto normalne jako ze zadna chyba ... komponenty : MB gigabyte B460 HD3 CPU intel i3 10300 ram jeden modul hyperx 8gb 2666....nini lze pracovat pouze prez DVI jinak zkousel sem jiny HDMI kabely jiny vstupy na TV ostatni zarizeni na TV funguji v poradku ... budu rad za jakoukoliv radu ...

odpojil sem napajeni a vyndal baterku biosu PC najel na hdmi ... vsechno sem nechal default jak se to nastavilo po vyndani baterie ...a uz sem na to asi prisel pokud zmenim nastaveni "CSM support" na enable tak pc nenajede prez hdmi ale jen dvi ...bohuzel pak zas nevdim ssd disk na kterym je system jde o M.2 ssd...nejake napady?