Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje myš ani klávesnice

Dnes jsem po restartu pc zjistil že při nabýhání Windows nefunguje klávesnice a ani myš a tudíš se nemám jak přihlásit.
V biosu ale normálně fungují a drivery bych měl mít také tak opravdu nevím jaký je problém.
Krajní řešení je kompletně nainstalovat Windows znovu ale chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o nějakém jiném řešení?

přepojit do jiného typu portů: usb2 / usb3.
vyštrachat ve skříni starý ps/2 typ, půjčit od souseda.
nebo se aspoň přihlásit vzdáleně.

až se podaří dostat do windows, reinstalovat chipset driver a v nastavení automatických aktualizací zakázat update ovladačů. mrchosoft už zas něco podrbal, je to tu tento týden podruhé.

Zrejme sa jedná o W10 a o stolnú mašinu bez Touchpadu.

Nabútuj sa do Núdzového režimu W10.

W10 sa dá elegantne "prešrotovať" z ISO W10 čím sa opravia ovladače, knihovne, Registre, systémové súbory. Robota cca na 30 minút s troma automatickými reštartmi so zachovaním osobných nastavení, SW, apod.

Ak sa musíš niekam prihlasovať pred naskočením gr.prostredia Windows, sprav radšej čistú inštaláciu z ISO, ale odpoj sa najprv po nabútovaní z flešky Inštalátorom od siete netu, nech ťa "modrá obrazovka" nedonúti skontaktovať sa s kontom MS. Tento úkon preskoč. Následne v prostredí W10 spusti manuálne WU.

Neverím tomu, že po reštarte OS sa samo od seba niečo pošahalo.