Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kamerka

Ahoj, nejsou to přímo počítače, ale měla bych dotaz ohledně nějaké malé kamerky. Sháním malou kamerku s detekcí na pohyb, nočním viděním (režimem), která je nabíjecí a samostatná (nefungující přes wifi). Nemáte někdo nějaký tip? Co jsem koukala třeba na Alzu, tak tam jsou malý kamerky věčně s napájením ze sítě nebo fungující jen přes wifi a mobilní aplikaci. Já potřebuju něco samostatnýho s ukládáním na SD kartu. Něco jako mají myslivci fotopasti, ale aby to jen nefotilo, ale nahrávalo video

Řešení:

Pár hodin mi nevadí, zase kolik toho může za noc natočit, ideálně kdyby byla nabíjecí. Chci to na noční tera zvířata co mám doma. Takže malý, aby to šlo do terárka, tudíž tam nesmí bejt kabel a musí bejt přenosná. Pokud se za noc vybije, tak to vůbec nevadí

Do terarka stejne nejaky ten kabel vede kvuli sviceni a topeni, UTP pro kamerku s PoE napajenim se myslim snese. ;) A nahravat externe na nejaky recorder nebo nas - to poradi nekdo jiny, ja na to zneuzivam nas vlastni system pro IPTV. Jako kamerku pouzivam jakysi noname modul z Ali, cca. 35x35mm to muze mit - https://pc.poradna.net/files/92225-geckocam-jpg - a takhle vypada vysledek: http://zoo.peklo.biz/?page=cam6 (mam to vcetne tydenniho archivu

Tak pokud prostě kabel nechci, tak to vnucování je :-) a lepší to rozhodně není. Já se ptám na konkrétní věc s konkrétníma vlastnostma, nepotřebuju "lepší" alternativy. To je jako, když budeš shánět osobák, ale lidi ti budou cpát dodávku, protože se tam víc vejde. Každopádně už mám sehnáno, tak netřeba dál řešit

To je jako, když budeš shánět osobák, ale lidi ti budou cpát dodávku, protože se tam víc vejde.

To je trochu nepřesný příklad. Jako kdybys sháněl osobák pro podnikání stěhování nábytku a byla by ti doporučena dodávka. To dává smysl, ne?

Hlavně že jsi sehnal co jsi chtěl. A že ses ani nepochlubil jaký typ? Když vidím ty ceny špionážních kamer z odkazu od jege, řešení s IP kamerou by bylo za poloviční cenu a s vyšší kvalitou videa. Ale kdo chce kam....

Jenze to moc dobre nejde, teda - on je problem aby to bylo male, s baterii, a nahravanim v radu hodin. Pri zaznamu videa kamera sezere - at nekecam, dejme tomu 2W (vim jak hreje ten modul co mam v terarku). Chci aby vydrzela celou noc, takze dejme tomu 20Wh. Zkuste se podivat, jak velka je 20.000mAh powerbanka.

(pokud budu chtit ukladat video v trochu rozumne kvalite, bude ten odber spis vyssi nez 2W)