Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Zdravím,
chtěl bych si vylepšit PC. Přemýšlel jsem o grafice a nejspíš zdroji. Prosím o radu zda by to mělo význam. Díky moc

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Asi tě nepotěším, ber to jako můj subjektivní názor. Ten Dell je stará kancelářská šlupka, s omezenými možnostmi a neperspektivním upgradem. Samozřejmě, přidáním výkonější grafiky a SSD bys ten počítač trochu zrychlil, ale herní mašinu z toho prostě neuděláš. Navrhuju přišetřit finance a provést celkový upgrade (klidně i bazar/z druhé ruky). Za ty peníze navíc získáš mnohem větší výkon.