Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobilní telefon do 8000kč

Dobrý den, rád bych si pořídil nějaký mobilní telefon. Cenovka do 8000. Koukal jsem po internetu, ale prostě nemůžu vybrat proto bych se rád s vámi poradil. od telefonu očekávám aby na jedno nabití při vyšší zátěži vydržel aspoň jeden den, FHD displej a výš, 3,5mm jack, rychlejší dobíjení by bylo fajn, ale není to tak důležité. Aby byl svižný a velikostí max 6,4 palce, pokud by byl menší tím lépe.
Zatím nejlepším kandidátem je tento https://www.alza.cz/realme-7-pro-dual-sim-8-128gb-modra-d6155799.htm
Máte s tímto modelem někdo zkušenost? Vyplatí se?

Jdi do toho, ja bych si dneska koupil taky jedine Realme. Cenove slusne a funkcni. Kamaradka ma i s manzelem Realme 5 Pro a bez problemu, myslim, ze minimalne rok uz ty telefony maji.

Nekdy si lidi na Realme stezuji, ale vsimni si, ze jsou to vsechno modely s Mediatekem, kdezto PRO ma chip od Qualcommu.

Jinak vlastnikem Realme je BBK Electronics, teda firma vyrabejici telefony OPPO a One Plus, zadna mala cinska manufaktura.