Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP1315 a Win10 home

Dobrý den,
mám tiskárnu hp 1315 pod Win10 home v. 1909. Nedaří se mi rozchodit software pro správu tiskárny - centrum řešení HP.
Tiskárna tiskne, ale nefunguje nastavení tiskárny v centrum řešení HP.
Použil jsem ovladač na stránkách HP - HP PSC 1310 All-in-One v 14.8.0.
Při instalaci hlasilo chybu, že již nějaký program neběží pod W10?
Než jsem to stačil přečíst tak zpráva zmizela.
Nedávno mi to ještě fungovalo, snad to bude po nějaké aktualizaci?
Nemáte zkušenosti s touto tiskárnou?

Děkuji

Tiskárna tiskne, ale nefunguje nastavení tiskárny v centrum řešení HP.
Zobrazuje se bílé okno s nápisem f.

Adobe a Microsoft nedávno znefunkčnili Flash Player. Zkus si nastavit jiný výchozí prohlížeč v systému, ale asi to nemá řešení, dokud to Centrum řešení HP nezmění. Do ovládání tiskárny se jde dostat i jinak.

pokud ti nestačí možnosti nastavení ovladače a nutně musíš pochybné centrum řešení hp, pak si pro něj nainstaluj nějaký starý prohlížeč, ten neaktualizuj a pořiď si pro něj doplněk flash.
a samozřejmě nebude mít nastavenou homepage kamsi do internetu, ale jen about:blank, nebo rovnou stupidní centrum hp.