Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tapetování-opakovaná výzva v chatu

Zdravím,byl jsem na chatu a správce mě vypnul na 24 hodin z důvodu,že jsem se nevhodně choval nebo tapetoval výzvu vícekrát.Je to možné?A to jsem dal výzvu na "sklo" jen 3krát a hned mě dal 24 hodin ignorace.Dá se to nějak obejít?

Buď jsi porušil místní pravidla (inu komerční sdělení se někde banuje rovnou)
Nebo je klíčník blbec
:-p
---
Vždy se snaž dodržovat pravidla
Pokud se něco stane - požádej slušně o vysvětlení (klidným slovem svedeš víc než nadávkou)
Můžeš kontaktovat i admina
--
Pokud vše selže:
počkáš až vyprší ban
nebudeš tam chodit
koukni jaký mám hezký prohlížeč:
[http://img219.imageshack.us/img219/6246/maxthonku6. th.png][thpix.gif]

A to jsem dal výzvu na "sklo" jen 3krát a hned mě dal 24 hodin ignorace

zasebou? no to je dobře, že jsi letěl.8-)

Bohužel je pravda že na mnohých fórech/webech/hrách se najdou lidé, kteří mají prostě radost, když mohou někoho vykopnout nebo zakázat přístup, mě samotnému se mi to kdysi stalo, přičemž jsem žádné pravidlo neporušil, jen se někoho slušně zastal (správce měl na dotyčného prostě pifku). Jediné řešení - vykašlat se na to a už tam nechodit. kde mě nechtějí dveřmi, tam přece oknem nepolezu, ne?