Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestava za 15 000 kč bez OS

Sestava za 15 000 kč bez OS. asi v CZC nebo TS bohemia
HDD 1TB +SSD 250 MB
Hraju převážně Wotko
Stará sestava asi pomalu odchází . Díky moc za ochotu.
Změna předmětu, původně: Sestava (Kurt)

no začal být hodně hlučný a bojím se že dlouho nevydrží. grafiku už jsem měnil(ne za novou).
Hraju převážně jen Wotko a stím mám poslední dny problém. Jede mě to z ničeho nic na 35 fps a nedá se to hrát :-( Monitor mám herní od samsungu rok starý.