Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC #2

Zdravím,

uměl by někdo nacenit tyhle komponenty ? (pokud tedy ještě je možné že to někdo koupí)

CPU: AMD FX-6300 VISHERA
MB: MSI 970 GAMING
RAM: CORSAIR DDR3 4GB 1600MHZ
GPU: GAINWARD GTX 750TI 2GB
ZDROJ: SEVENTEAM 620W (je to vůbec dobrý zdroj ?)

Dále mám ještě RAM: 3x2gb ddr2, obyč mb a cpu: intel xeon e5420

Všechno to jsou díly ze starých PC tak se ptám jestli to má vůbec cenu ještě prodávat nebo vyhodit do popelnice.

Předem moc děkuju všem kdo si najde chvíli čas na ocenění :)

No beru za kolik se to prodává,MB+CPU+RAM ca 3, ta GPU 1500 ,PSU jako bonus použitelnej k tomu bude,to patřilo k tomu hore v odkazech.Osobně bych někde zchrastil obyč case za kilo hodil starej malej HDD a prodal to jako Pc.

Ale i dneska jede celkem dost lidí pořád na DDR2 co znám a nehodlá vrážet prachy do novýho HW,takže i to se dá střelit co je dole.

Ano rozdíl to je ,není tam taky GPU což kupující přitáhne,(nevím jestli do toho půjde GPU a druhá věc ten PSU co v tom je taky a na hry nevím jak by to zprovoznil někdo pak jestli to je nějakej atyp MB atd )

Ptal se na cenu za kolik se to prodává a i prodat dá ,už sem tu postoval dřív komplet Pc úplně stará vykopávka mizernej HW a cena vylítla hodně vysoko že bys za o měl už slušnej novej pomalu .Tady tomu nikdo nevěřil a hodně přihazujících i bylo, to není o tom jestli bych to koupil já nebo ty ale lidi to prostě kupujou s tím nic neuděláš.Vím že na Aukru prodáš líp klump vydávanej za herní se starým HW a GPU ,než obyč komp se slušnou case i HW,tak to prostě je:-)

https://pc.poradna.net/questions/3021994-naceneni-stareho-pc