Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox vyhledává na icq.com, je to normální?

Dobrý den,
mám win xp sp2, firefox 3.0.1
Napsal jsem hledaný výraz omylem do adresního řádku firefoxu a výsledky hledání mi poskytla adresa icq.com. Nenašel jsem, jak to změnit. Žil jsem v domnění, že z tohoto řádku by se mělo rozběhnout hledání přes google. Že by se to změnilo u FF3?

http://img27.picoodle.com/data/img27/3/9/22/f_HLEDA NIICQm_f6e6899.png

A ještě doplňující dotaz, při uploadu obrázku se mi objevilo hlášení firefoxu o pokusu o narušení stránky čímsi, co se zove dle chybové konzoly no scriptu:

[NoScript XSS] Zajištěn podezřelý upload na [http//www.picoodle.com/getcode.php?url=img27.picoodle.com /data/img27/3/9/22/f_HLEDANIICQm_f6e6899.png&pwidge t=&callback=&mode=] z [upload.php]: převeden na požadavek GET pouze pro download.

Děkuji.

"problem" c.1: To nie je problem ale pravdepodobne si si to potvrdil sam pri instalacii ICQ programu. Ked nieco instalujes tak neklikaj na next bez rozmyslu, ale citaj co potvrdzujes a odskrtni veci ktore nechces.
Defaultny vyhladavac sa da zmenit vo FF v about:config, polozka keyword.URL, mala by byt defaultne:

www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=

Neviem ako to je vo FF3 (toto bolo vo FF2) ale malo by to byt to iste.

"problem" c.2 je IMHO problem toho webu kam si to uploadoval (picoodle), resp. to nie je problem ale vyplyva to z toho ako je ten upload naprogramovany a varuje ta to ze upload ide na iny server alebo co, mozes to ignorovat alebo picoodle nepouzivat.

Tak se mi to komplikuje. Dal jsem v about:config hledat icq a pak slovo search a je toho na mne nějak moc. Viz:

http://img37.picoodle.com/data/img37/3/9/22/f_filtr 1m_3c49f3f.png

http://img28.picoodle.com/data/img28/3/9/22/f_filtr 2m_f967542.png

Vzpomínám si, že jsem před časem vyhazoval icq tool bar a ten to asi způsobil. Na tohle jsem přišel opravdu náhodou. Jak já budu zlej!! Jen co přijdou domů.3-[3-[

Ale dal jsem ten řádek co jsi mi předložil místo toho co tam byl(fitr keyword.url) a FUNGUJE.:beer::beer:
Takže to ostatní z těch obrázků raději nechám být, abych to náhodou nepohřbil.
Možná budu zlej trochu míň.
DÍKY.

To nie si schopny najst polozku keyword.URL? Je to zoradene podla abecedy. Nemusis nic vyhladavat, staci vediet abecedu :)

P.S. aha uz si ju nasiel :) Ostatne veci nemen. icq toolbar si odinstaluj v pridat/ubrat programy (ak si to este neurobil) a jeho nastavenia nechaj napokoji, nicomu nevadia.
Vyhladavaci engine (to co mas v pravom okienku vedla adresneho riadku) si volis kliknutim na tu sipku tam a vyberes si google, ak tam mas ICQ search.