Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber reproduktorov edifier 1280 vs 1700

caute rozmyslam medzi tymito dvoma repro v nadpise, teraz mam https://www.muziker.sk/genius-gx-gaming-sw-g2-1-1250-v2 tak sa chcem spytat ci budem pocut podstatny rozdiel ked si kupim bud 1280 alebo 1700, hudbu pocuvam teraz tak ze mam nb pripojeny k tv hdmi a tie geniusy su pripojene k tv cez 3,5 jack, na tv je aj opticky vstup tak neviem co by bolo lepsie, zobrat 1280 s optickym vstupom alebo 1700 bez? Je vobec lepsie mat reprak pripojene k tv alebo radsej rovno do NB, NB mam asus rog scar 2 504 gl. Dakujem za radu

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

To nemeni nic na veci, ze monitory nie su podla mna pre teba vhodne.
Navyse si sa pytal na pripojenie k TV, takze ak mas miesto siel by som do nejakych stlpov a nie do monitorov, pretoze cena je tam obdobna.
Su to vsak tvoje prachy, kup si co chces a napis ako si spokojny;o).
S cim urcite suhlasim, ze kvalita reprodukcie hernych 2+1 ako si si vybral nebyva bohvieco a monitory, ci stlpy byvaju o min kategoriu vyssie.

Ano su, ale bol by si pripraveny na buducnosti, ked uz sa nebudes upriamovat na pocuvanie huby len z nb, ci TV, ale umozni ti to pripojenie akehokolvek zariadenia. Zostavu nemusis navyse pouzivat na pocuvanie hudby, ale pri filmoch a pod a tam ten rozdiel oproti repro z TV urcite ocenis.
Bohuzial s aktivnymi reprosustavami nemam osobne skusenosti, pretoze u zakaznikovi vzdy zapajame vyssie spominane kombinacie, cize minimalne receiver + repro sustava.
Pokial je to uz na teba financne moc siel by som do nejakych 2+1 bakelitov ako si si vybral v uvode, pretoze ak ta to prestane casom bavit nebude ti tych penazi az tak luto.
Moznym kompromisom su kvalitne sluchatka, na bezne pocuvanie napriklad Senheiser HD559, na kvalitnejsie HD 650....to mam odskusane.