BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Takže hledáš cheat na hru slovní fotbal, že?
Ne na scrable při on-line hraní.
To nevím, ale nepomohl by generátor přesmyček?
http://www.google.cz/search?q=GENER%C3%81TOR+P%C5%9 8ESMY%C4%8CEK&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozill a:cs:official&client=firefox-a
Doporučuji vyzkoušet, dlouho jsem se tak nepobavil


jestli mas javu, muzu ti nejakej softik... v praci![]:)](https://static.poradna.net/images/smiley/evilsmile.gif)
www.slovni-fotbal.kvalitne.cz
PSPad, otevrit český slovnik na kontrolu pravopisu a pomoci regularnich vyrazu pouzit v dialogu hledani tlacitko kopirovat. Do noveho souboru to pak zkopiruje vyhovujici slova.
Možná už to za těch 14 měsíců nějak vyřešil sám.
K tomu slouží generatorek.cz