Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s cd mechanikou

Zdravím,již delší dobu mám problém s CD mechanikou. Ve správci zařízení mi hlasí chybu řadič jednoduché komunikace pro sběrnici PCI. Co to je? Mechanika se vždy vysune a opět sama zasune. Čím to může být způsobeno? Děkuji.

msi je oem výrobcem té desky pro noname krámy z obchodních řetězců, má to být "Medion MD-8823". sám msi se k tomu shitu nehlásí - vyzkoušej jejich vyhledávání.
nejdřív chtělo začít instalací intel chipset driver (inf utility) verze 10, k mání u intelu.
taky můžeš vyzkoušet funkční mechaniku, otevře se tlačítkem i bez ovladače.

záleží na tom?
sám nemáš nainstalované nic, i když je to povinně první ovladač co se instaluje.
tip už jsi dostal jednou, kašlal jsi na něj.
když máš odkaz a na výběr dvě verze, řešíš najednou tisícinové rozdíly v miliverzích.

ať nemusíš psát ještě 4 dotazy: je to první na ráně, je to novější - který použiješ?

ať nemusíš psát ještě 3 dotazy: zkusil jsi ten druhý nejnovější?
proč to nejde nainstalovat - instalátor píše něco zajímavého? máš vůbec administrátorská práva?
konkrétní procesor 3.generace není důležitý, intel vpravo vypisuje, pro jaký chipset je to určeno.
ta tvoje záhadná položka ve správci zařízení teda ukazuje něco ve vlastnostech - hardware id? viz vendor & device, postup jsi dostal.

sorry, ale řešit 2 dny jeden ovladač, to nebude na diplomek.