Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutá instalace Windows 98

Zdravim,
instaloval jsem win. 98 (vim ze dneska uz je to ultra retro ale potrebuju to kvuli pripojeni starsiho hardware). Vse slo v pohode do te doby, nez program zacal skenovat pripojeny hardware. Zaseklo se to a nedelalo to nic. Napadlo me, ze by mohlo byt uz poskozene CD vlivem stáří.

Nevím tedy, jak na to.
Díky moc za rady.

W98 výhradne na starší HW, x32 bit. spred roka 2005, aby dokázal rozpoznať a inštalovať ovladače z internej *.inf databázy situované na inštalačke.

W98 sa inštaluje cestou nadstavby MS DOS na 16 bit. zavádzači.

Jedine Virtuálka 98 na novom HW. Aj to musíš byť mierne pokročilým.

Win 9x ještě nedovedly tak důkladně prozkoumat HW a se zásekem se počítalo. Takže když se při zkoumání zasekne, znova nabootovat a bude to pokračovat dál a vynechá to test problematického zařízení. Může se tento stav i víckrát opakovat.