Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klavesnice mi samovolně píše ř

Zdravím,
vyskytl se mi problém s klávesnicí, kdy mi samovolně píše písmenko ř. Zkoušel jsem 3 klávesnice a u všech to dělalo. Dělá to i po vypojení klávesnice. Co mi přislo zajímavé je, že v biosu mi to ukazuje že mám připojený 3 klávesnice a po vypojení to ukazuje, že mám jednu. Ve správci zařízení mi to ukazuje tohle: 64nVvJf. PC jsem projel vším ( malwarebytes, adwcleaner a avastem ) a nic. Dělá to i v nouzovým režimu. Poslední nápad je, že došlo ke zkratu v USB portu a PC si myslí, že mám něco připojeného. Za každou radu budu vděčný. Díky

To uz jsem zkousel. Kompletne jsem ji odinstaloval, restaroval pc a pokracovalo to. Po odinstalaci a restartu mi to ukazuje ve spravci ze je pripojena 1 klavesnice I kdyz zadna neni a kdyz ji pripojim tak tu jsou 4 viz screenshot. Zkousel jsem ji v kazdym usb portu a bez uspechu.

To vypadá na keylogger, škodná v OS ak nebola klávesnica poliata chutnou šťávou, mokom v podobe tekutého chleba.

Odinštaluj zo systému CZ jazyk, CZ qwertz, nahoď SK jazyk.

Skontroluj OS pod RAM nejakým AV typu SysRescue z flešky, hlavne na zavádzače, nultý sektor, rootkity, archívy.
ISO: Dr.Web live CD - ten forenzne kontroluje aj kľúče Registrov o.i. vymožeností. https://www.majorgeeks.com/files/details/dr_web_livecd_liveusb.html

Dneska jsem si byl pro novou klavesnici a dela to i ikdyz neni zapojena tak tou to nebude. Delam momentalne cisty obnoveni tak se uvidi. Ja to vidim na zkrat v usb portu. Zacalo to delat kdy jsem si pc otiral mokrou hadrou A moji hlouposti jsem musel prejet nejak porty. Uvidim po tovarnim nastaveni.

Vodou to určite nebude, čistá voda nespraví skrat do podoby, aby sa odpálil nejaký obvod v ZD.

Nezabúdaj, že ak je napadnutý nultý sektor malicious, rootitom, musíš použiť nástroj Dispart.exe - Clean. Až potom spraviť čistú inštaláciu. Bežný formát nezlikviduje škodnú.

Dr.Web live dokáže prelustrovať z RAM tieto dáta.

Ahh tak znalej bohuzel nejsem. Projizdel jsem to klasikama ( mb adw..) v normalu i nouzaku a nic. To co pises ze to nevyresi cista reinstalace tak to slysim poprve. Mel jsem za to ze to vyresi vse. Kazdopadne uz jsem v pulce tak uvidim jak to dopadne. Pokud bez uspechu tak zkusim co jsi psal. Na tu vodu jsem vsazel celkem i z toho duvodu ze to delalo hned po tom co jsem to pretrel.