Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zbarvení nadpisu přečtené stránky

Zdravím, při zadání hledané stránky, např. "baterie" (na seznam cz) se zobrazí nabídka stránek, kde se píše o bateriích (jsou psány modře), po rozkliknutí některé z nabídek a jejím přečtení se vrátím zpět a dříve se mi už nadpis přečtené stránky zabarvil červeně. Ostatní byly stále modré. Takto byl přehled o stránkách, které jsem už navštívil. Nyní zůstanou i ty prohlédnuté modré a to ztěžuje přehled o tom co jsem už viděl. Používám Firefox a na něm prohlížeč Seznam cz. Asi jsem někde něco odklikl a nevím co, nebo je to možná po nějaké aktualizaci. Poradí někdo jak to vrátit zpět? Nemohu na to přijít.
Díky viki

Zatím dík, ale mně to celé roky fungovalo tak, že se prohlédnuté nadpisy zabarvily a přestalo to z ničeho nic asi před třemi dny. Právě nevím, jestli se firefox třeba neaktualizoval a v nové verzi už to tam není. Proto se ptám jestli se to někomu také stalo.