Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač na streamování

Zdravím, rád bych se zeptal, který počítač bude lepší na streamování her. Rád bych, aby jednak hra jela plynule a hlavně stream, aby se nesekal. Počítač, co mám teď mi sice hru dává v pohodě, ale stream se seká. Popřípadě pokud byste mohli doporučit nějaký jiný v podobné cenové relaci. Přemýšlel jsem i nad komponentama a nechat PC složit, ale rád bych ho měl co nejdřív a nečekal, jelikož to trvá a hodně komponentů se momentálně nedá sehnat. Děkuji za rady a přikládám odkazy na počítače. https://www.czc.cz/omen-30l-desktop-gt13-0003nc-cerna/295220/produkt nebo https://www.czc.cz/czc-pc-knight-gc117/304884/produkt

Pro streamovani se vyuziva u Nvidia grafik NVENC enkoder, nezatezuje zbytek = vyhovi co se streamovani tyce cokoliv s Nvidia GTX - RTX. Netusim jak je to u cervenych - nesleduju (poza - na hrani je Nvidia a basta :-) ). Pripadne lze vyuzit v pripade Intel CPU Quick Sync Video - QSV enkoder, taky bez zateze zbytku. Takze neni poteba se nejak omezovat - vyhrazovat konfiguraci "chci na streamovani", staci aby tam byl pritomen nejaky HW enkoder (QSV nebo NVENC - nevim co a jak pouzitelne ma AMD) - a zamerit se primarne "chci na hrani".