Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pamat ram

Dobry den,mam pc think pad sl400 a pri vysunuti a opatovnom vlozeni povodnych ramiek 2x1GB mam len ciernu obrazovku

Nalep si na monitor nádhernú fototapetu, ideálne s makrozáberom na exotickú flóru či faunu. Makro komár vo veľkosti 20x15cm tiež nie je k zahodeniu, milené to zvieratko.

Piny RAM sú velice háklivé nielen na ulomenie, zapatlené ruky od chleba, vadný, nepriliehajúci kontakt, ale aj na "štatistický" výboj VN elektriky, napríklad z oblečenia ak preskočí vzájomná iskra veľkej lásky z človeka na obnažený metal.