Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit souboru .sfi ?

Po každém vložení USB disku do PC se na USB vytvoří jakási .sfi složka, o což nikdo nestojí.
Začalo to nedávno, zřejmě po nějaké další Vykutálené aktualizaci Windows 10.

Dá se toho nějak nastálo zbavit ?
Děkuji.

stuffing.tmp tvorí premenné prostredie, tj. podľa správnosti by sa mal zobrazovať, načítať, ako dočasný súbor v zložke Windows:

C:\Users\užívateľ\AppData\Local\Temp\*.*

Premenné prostredie *.tmp s jeho manuálnou zmenou na všakovaté úložiská, si nájdi na nete:
https://sk.soringpcrepair.com/how-change-environment-variables-in-windows-7/

ak si túto dočasnú zložku tvorí iné zriadenie než OS Windows, obráť sa na výrobcu xindla do ktorého cpeš flešku so sťažnsoťou, že ti svojvoľne sviní externé úložisko.

příliš složitá adresářová struktura na vir. nějaký androidí krám si tam něco poznamenává, třeba že na to médium jde nahrávat.
kdybys používal normálního správce souborů s interním ascii prohlížečem, možná by ses dozvěděl víc.
starší verze firmware ten adresář nejspíš skrývala, update zapomněl na atribut.

jestli tě to příliš trápí, dávej tam sd karty zamknuté na read only.