Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunuje klavesnica na notebooku

Nazdar, potreboval by som poradit, mam Acer Aspire E5-572G-513X a zrazu mi prestali fungovat niektore klavesy (najma ž,í,á,shift,g) resp. funguju tak ze ich musim stacit silno alebo viackrat a po case funguju normalne isty cas, ostatne klavesy funguju normalne. skusal som klavesu poriadne vycistit nepomohlo stale ta ista chyba zaujimave je len, ze to pretrvava len na tychto par klavesach.
Diki za odpoved.

Nic neni vecne (ani Lenin).
Tak tva klavesnice se porouchala, stejne jako se casem poroucha motherboard, touchpad, vetrak, HDD, SSD, panty...
A lidi pak stoji pred dilematem, vrazit do stareho kramu dalsi tisice, s tim ze se stejne za par mesicu objevi nova zavada, nebo koupit noveho plastoveho milacka s plnou zarukou na 2 roky, rychlejsiho, novotou voniciho, ovsem stat to bude tak 12-20tisic...
Jak se rozhodnes ty ?