Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error na všech prohlížečích

Dobrý den, na všech webových prohlížečích (chrome, firefox, edge) mi na většině stránkách vyskakuje ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR. Zkoušel jsem všechny návody pro chrome, ale nic nezabralo. Děkuji za tipy.

Ve windows přímo klíčové, protože pokud se liší, nesesynchronizujou se hodiny se sítí (ani když se nutí ručně). Jinak se ve výchozím nastavení rovnaji podle časového serveru microsoftu. Linux je sesynchronizuje i při značném rozdílu (ale zase jsem měl pocit, že pokud se mu nezdá čas (když se počítač octne třeba v roce 2001), tak nenaběhne; těžko říct, co je lepší).