Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pripojením ku konkrétnej sieti

Mám špecifický problém. Môj notebook sa dnes vrátil zo servisu. Všetko šlapalo bez problémov. No následne sa notebook odpojil z wifi. Následne po mnohých pokusoch sa znova pripojil. Teraz sa však znova odpojil a pripojiť už nejde. Na sieť sa dokážem pripojiť s akýmkoľvek iným zariadením (môj mobil a dokonca aj iný notebook) Môj notebook sa pripojí všade len nie na moju sieť. Takže musí byť nejaká chyba s týmto konkrétnym pripojením. Vopred ďakujem za rady

souvisel servis s nějakým chováním notebůů?
výrobce tajného notebooku má ovladače, přeinstalovat chipset driver a wifikartu.
wifi síť na routeru má nějaké nastavení: může být zarušený vysílací kanál od sousedů, může být nevhodně (volitelně místo napevno) nastaveno zabezpečení a šířka pásma wifi.

Servis súvisel s displayom tam by problém nemal byť. Ale ja len nerozumiem v čom je problém. Pripojím sa všade len na konkrétnu sieť nie. Takisto sa na tú sieť pripojí každé zariadenie mimo môjho. Ale nechápem prečo som sa potom mohol pripojiť predtým no nemôžem znova

servis mohl nechat instalovat nějaké ovladače, třeba.
ale odpověď na ošetření ovladače wifi nevidím, ani na kontrolu nastavení routeru, ani na kontrolu rušení wifi. podruhé to psát nebudu.

ještě jedna možnost: servis drbal do displeje, kolem kterého vede wifi anténa. že by ji otunil k horšímu? pro jistotu zkus i změnit vysílací kanál routeru, někam podle kontroly nejmenšího zarušení.

Pripoj sa káblom. Zrejme máš sovietsky OS, lebo ništem sem v utajení zo strachu, lepeniek, bobkov u riti, nepíšeš.

Resetni modem spinkou, nastav svoje pripojenie dané providerom. (login/heslo)

Nastav znovu DNS IPv4 protokol, primárny: 1.1.1.1 sekundár 8.8.8.8

skontroluj, zaklikni štvorček.

Namebench ti nájde najbližšieho providera k tvojmu bydlisku.