Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Integrovaná grafárna

Chtěl bych se zeptat koupil jsem si grafickou kartu ale na základní desce Winfast 6100K8MB už mám integrovanou a jestli jde popřípadně jak zakázat ji v biosu (Phoenix Technologies verze 6.00 PG)

super že problém byl vyřešen. od toho tato poradna jistě je. tazatel je šťastný že ví jak co udělat, poradce je rád že mohl dobře poradit. tak to má fungovat. dík. ale divím se že se nechytil admin a nezměnil předmět, jak to perfektně umí :-))

Admin nemění předmět jen tak z nudy, jak si někteří asi stále myslí. :-/(host)

pilaři, prosím, nech toho.
---
svoje (ty i host) jste si řekli v původním dotazu. Spousta lidí (včetně mě) je na poradně prostřednictvím RSS. Udělám ti výpis jak to teď vidím já:

Kde a jak chytit vira? - zajímavé
Přenos NB - hibernace nebo spánek? - nezajímá, vím o co jde
vir anna kournikova - asi vir(možná)
Integrovaná grafárna - (jj blbej obecnej název)
Auto adjustment - nevím= nezajímá (jj blbej obecnej název)
Opera 9.52 a spatne zobrazeni textu na nekterych webech - príma název = operu nepoužívám
Jedna otázka k článku "Pracujeme s neprivilegovaným účtem II" - trošku obecný= zajímá.
----
Jsou dny kdy je tam jen dotaz, help, pomocT - mrhá to mým časem to prolejzat= neodpovím.
Udělej vstřícný gesto, takových názvů je tu víc a dej hostovi zapravdu - dělá to pro rádce (ne pro tebe nebo pro sebe)