Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s Web kamerou na Acer

Dobrý den, mám NB Acer TravelMate 2493WLMi, po přeinstalování Windows XP mám problém s restartováním a vypínáním. Vždy se mi to zastaví na hlášce vypínání a sekne se to. Musím to vypnout ručně tlačítkem OFF.Problém je ve Web kameře, protože když ji zakážu ve správci zařízení, tak vše funguje normálně.Ovladače jsou akuální. Používám na ně program PitStop Driwer Alert a ten vyhledává automaticky nejnovější aktualizace.

A při vypínání se stejně všechny programy ukončují.

To nemusí být až tak pravda. Může tam být kolizní ovladač nebo user program, který zabrání vypnutí.

Dej pravý klik na lištu u hodin
správce úloh / karta procesy
Z menu dej vypnout
Pozoruj ve správci, který user program se neuknčí (ručně ho ukonči)- pokud půjde systém na vypnutí, může za to ten program.