Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Telekom vypadok

Cawte posledný den mi neskutočne padá internet ktory mám cez pevnú linku. Na internete som našiel zopár užovatelov ktorí písali o vypadku no priamo od telekomu nič. Nenašiel by sa tu niekto kto má rovnaký problém? Môže sa jednat o chybu z mojej strany...

Pokiaľ viem, Telekom nemal na DSL metalike zaznamenený výpadok.

Resetni spinkou modem pod napájaním, drž tlakom cca 30 sec. nech sa reštartuje aspoň 2x po sebe, nastav odznovu login/heslo dané providerom + svoje heslá apod. Nič jednoduchšie neexistuje.

Alebo iba modem vypni zo siete na desať minút, aby sa resetla sieť spolu s modemom.

Potom až pátraj u providera.