Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravidelně mi padá systém

Ahoj, před pár dny jsem měnil HDD, protože vždy tak po půl hodině běhu vyplo a systém spadl. Vyměnil jsem ho za SSD, přeinstaloval Windows a stejně po nějaké době běhu notebooku systém spadne, ntb se restartuje a naskočí obrazovka "reboot press any key".. Po stisknutí čehokoliv se nic nestane a hláška se na obrazovce vypíše znovu. Musím tedy ntb restartovat a pak to většinou zase nějakou dobu jede.
Nevíte někdo co s tím? Děkuji.

Co s tím? Opravit.

Nevíme jaký máš notebook, jaký máš operační systém, jestli se něco třeba nepřehřívá, co se píše v Prohlížeči událostí, .... prostě nic.

Na téma padání systému je tady v Poradně asi tisíc stejných dotazů a rad - zkusil jsi nějaké z nich? Asi ne.

nevíš na co to padalo tehdy ani na co to padá teď.
celý popis je bez jediného detailu - stáří, teploty, hw.
píšeš o přeinstalaci a ani slovo o ovladačích.
myslím že není dobrý nápad, že ses rozhodl dělat tomu krámu adminstrátora.
s takovým přístupem bude lepší se obrátit na servis.