Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 20 000 Kc

Dobry den,

V prosinci jsem polozil otazku ohledne notebooku, byko mi doporuceno, at se optam v unoru. Znovu obnovuji. Muzete, prosim, poradit? Dekuji velice.

Dobry den,

byl by nekdo ochotny poslat mi odkazy a poradit na vykonnejsi notebook do 20 000? Muze byt i lehce pres.

Pocitac budu vyuzivat na praci, do skoly, na koukani filmu, zaroven bych si treba na nem prilezitostne neco zahral, hlavne, aby byl stabilni a nesekal se a dalo se na nem rozjet vice veci.

Nezalezi mi, jestli bude notebook tezsi, ale nechci, aby to byla designove bedna pred cca 10 lety.

Dekuji moc za rady

bylo mi doporuceno, at se optam v unoru

koncem roku mnoho eshopů a marketů výrobců uvádělo naskladnění březen.
ti realističtější už přestali sázet termíny, každopádně u studentských/kancelářských ntb s ulv procesorem zapomeň na loňské cenovky od 13t.
březnová očekávání se nám nenápadně posouvají na červen a ceny začínají někde od těch 18t - a protože je celosvětový nedostatek ve skladech, pokles cen nečekej.
(a ulv není na hraní, více věcí rozjedeš s více jádry a větší ram)

skladem je apple s novým procesorem m1. cena je ovšem jako od apple.