Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontakty na SIM

Dobrý den, koupil jsem si nový mobil Cubot aje tam Android. Donedávna jsem měl mobil Nokia Lumia s windowsama. Problém je v tom, že simku se mi přendat podařilo, ale neukázaly se mi tam kontakty, ani jeden. Je to tím, že přecházím na jiný systém a tudíž neexistuje kompatibilita a všechno musím udělat (přepsat) ručně anebo mi pomůžou v mobilové pohotovosti či jak se mám zachovat? Děkuji za reakci.

Ahoj, zkus ve starém mobilu v nastavení překopírovat v menu nastavení tel. seznamu na SIMku. Pokud jich tam nemáš víc jak 254 tak by neměl být problém.
Nebo můžeš kontakty, fotky atd. na starém mobilu zálohovat do cloudu třeba pomocí Gcloud a v novém mobilu si je jednoduše obnovíš.

Na simce kontakty mám nastopro, kdysi mi to na jakési pohotzovosti udělali, asi budu muset tu pohotovost navbštívit stejně, anglicky neumím, doma žiju sám, poskytnutý odkaz sice funguje, ale já už jsem staršího data, takže mám obavy i z těch obrázků, no nic, děkuji za ochitu a za odpovědi :-)

Tak nakonec to dělám ručně, aspoň se po večerech nenudím, protože při pohledu na kartu jsem zjistiul, že v té nokii je "háčko" a nový cubot má "ixko". Takže vám všem děkuji za reakce, bohužel jsem si nebvybral ani jednu, ale při mém věku se není co divit ... takže ještě jednou děkuji a otázku povaýuji za vyřízenou... :-)