Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML formulář

Ahoj.. Mám na stránkách formulář na poslání emailu, potřebuji ho ale upravit. Po odeslání formuláře mne to hodí na novou stránku a napíše mi to zprávu definovanou v PHP - "Thank You!". Potřeboval bych to ale předělat tak, aby mne to hodilo na začátek mé hlavní stránky, tzn. #Banner

Házím nejdřív formulář z HTML a pote PHP. Díky..

HTML -

<section id="ContactUs">
<div class="container contact-container">
<h3 class="contact-title">Kontakt</h3>
<div class="contact-outer-wrapper">
<div class="form-wrap">
<p>Napište nám</p>
<form action="contact-form-process.php" method="post">
<div class="fname floating-label">
<input type="text" required class="floating-input" name="title" />
<label for="title">Jméno a přijmení</label>
</div>
<div class="email floating-label">
<input type="email" required class="floating-input" name="email" />
<label for="email">Váš email</label>
</div>

<div class="user-msg floating-label">
<textarea type="text" class="floating-input" name="message"></textarea>
<label for="message" class="msg-label">Popis problému</label>
</div>
<div class="submit-btn">
<a href="#Banner">
<button type="submit">Odeslat</button>
</a>
</div>
</form>

</div>

Jak vidíte, v HTML jsem na submit button zkusil hodit href na #banner.. ale to nepomůže.. Nemám s formulářem takové zkušenosti. Ten from action si zavolá PHP a poté už se to čte z PHP asi že ? Takže přesměrování na Index stránku budu psát do PHP ?

Hádám že to na konci místo -

// create email headers
$headers = 'From: ' . $email . "\r\n" .
'Reply-To: ' . $email . "\r\n" .
'X-Mailer: PHP/' . phpversion();
@mail($email_to, $email_subject, $email_message, $headers);
?>

<!-- include your success message below -->

"Thank You!"

<?php
}
?>

Už jsem zkusil ale mnoho přesměrování a stejnak to nešlo.. Můžeš mne prosím nasměrovat ?