Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Zamrzlý" BIOS

Mám notebook Dell Vostro 3360. Vše funguje až na BIOS.
Pokud vstoupím klávesou F2 do BIOSu, zobrazí se první záložka se základním přehledem (Datum, čas, položky HW atp.) a tím to končí. Nelze se posunout na další položku, cokoliv editovat, zkrátke nulová reakce na jakékoliv povely z klávesnice. Vyskočit z toho lze pouze vypnutím notebooku.
Setkal se někdo s něčím podobným? Lze to nějak opravit?
Díky

Jestli myslíš tou KO hlavní bateriií, tak to nepopírám, tu jsem vyndal, protože tam byla už k ničemu. Ale jestli myslíš tu CMOS baterii, tak v tomto případě asi ne, protože tu jsem nevyndaval ani nezkratoval. Po vyndání hlavní baterie a výměně HDD to začalo fungovat.

Vymlátená baterka vedľa CMOS nemá vplyv na Bios to, čo opisuješ.

Resetni Bios Jumperom alebo odpoj napájanie HW, vylupni pecku a vyskratuj kontakty pod peckou. Baterku necpi nazad, akurát budeš mať rozhodený systémový čas, ale ovládanie Bios šípkami a klávesnicou bude funkčné.