Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera k PC.

Dobrý den. Sháním venkovní kameru ke stolnímu PC. Požadavky: ovládání z PC Stálé napájení kabelem z adapteru apod. natáčení kamery, ostření popřípadě zoom, připojení k PC kabelem, popřípadě Wifi. Nechci nic nahrávat, jen sledovat dění na ulici. Win.7. Prosím poraďte. Maximální cena 2000 Kč. Děkuji za odpověď. :beer::beer::beer:

To je sice mozne, ze nechapes, ale proste tak si dnes GDPR vysvetluju urady.
Samozrejme, kde nie je zalobca nie je sudca.
Z praxe je samozrejme bezne, ze kamery na domoch zaberaju aj cas ulice, akurat sa tym moc nesmies chvalit;o).
Paradoxne je, ze ked sa nieco stane pridu za tebou policajti a zistuju, ci nahodou tvoja kamera nezabera cast ulice.
Niektori klienti ich poslu do prdele, ini sa snazia pomoct a neboli s tym nikdy ziadne problemy, policajti su za take zabery samozrejme vdacny a nemaju dovod tych ludi nejako sankcionovat.