Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba zobrazení

Dobrý den na NB Acer AspireE1-510 byla zvětšena RAM na 8 GB a nový SSD 256Gb nová instalace WIN 10 a od té doby se nepravidelně cca 1-2 týdně při denním provozu cca 4 hod rozhodí zobrazení viz foto , kde hledat chybu . servis mi nechce vzít poku to nedělá trvale nebo pravidelně při nějaké aplikaci , po tvrdém restartu opět funkční , někdy udělá do hodiny znovu ,jindy týden nic , nb se nepřenáší ,leží trvale v pokoji na stolku děkuji

Sorry, zbežne som klikol iba na odkaz grafiky na monitore, mea culpa.

V prípade použitého prvopisu sa spytujem na Sľovenské héej? Chybička se vloudila.

https://www.doucma.sk/otazky/779-kedy-sa-pouziva-tip-a-kedy-typ

Som rodený čehúň, splodený po oboch právoplatných rodičov s echt čehúnskym rodokmeňom. Do svojich 12-rokov premilených zľatého, nevinného batoľaťa mám odžité v (ČSSR) v Liberci, Jablonecká ul. V Liberci som navštevoval ZŠ.

Bežne sa dnes vyjadrujem písomne v americkom, kapitalistickom, západnom, buržoáznom protisocialistickom jazyku, lebo prevážne písomne komunikujem so svojimi oboma dospelým dcérami a ich takmer dospelými vnúčatami žijúc v zahnívajúcom U.S.A., v snahe zdokonaliť sa po americky, po kapitaľistiky. V demokratickej zemi, kde moji právoplatní potomkovia, (blízka rodina v I. rade, po 1993), dobrovoľne zmizla z tejto boľševickej, zločineckej, eštébáckej, mafiánskej, zloejskej diery vytvorenej vrahmi z radov otcov vľasti, zločinocv kvasených v CCCP, KGB-HZDS, s.r.o., a.s., zvanej SR.

Acer AspireE1-510: jakákoliv investice do toho shitu je zbytečnost. to byl naprostý nesmysl už v den nákupu, vyhozené peníze za zoufalost.
to má hw parametry vhodné na servisní krám - ale musel by mít ruční rozměr do 13". toto je klasický ojeb od aceru, ne notebook na internet.

1) vidíš tu někde nějaký procesor? https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Celeron+N2920+%40+1.86GHz&id=2134
2) k čemu dokupovat ram, když ten shit nemá výkon, kterým by dokázal poslat data do té paměti?
3) ssd si schovej do nějakého repasovaného notebůů se starým diskem.